آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن (videoscribe

آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

فهرست محتوا hide

چرا من آموزش رایگان نرم افزار ویدیو اسکرایب یا بوم انیمیشن (videoscribe) را ایجاد کردم؟     تاریخ بروز رسانی :1398/07/16

من در مدت یک سال به دنبال یک نرم افزار ساده و کاربردی برای تولید انیمیشن بودم نرم افزار های زیادی رو امتحان کردم تا اینکه با نرم افزار video scribe  یا بوم انیمیشن آشنا شدم که هم آسون و هم کاربردی بود و هم می تونستم با اینترنت از تمام امکانات پولی نرم افزار ویدیو اسکرایب  به صورت رایگان استفاده کنم  و الان می خوام این تجربه جذاب رو با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

نرم افزار ویدیو اسکرایب ( VideoScribe)  یا بوم انیمیشن چیست؟

 

نرم افزار ویدیو اسکرایب ( VideoScribe) یک راه حل بصری برای ایجاد انیمیشن های سفارشی با کیفیت بالا و فیلم های توضیحی حرفه ای است. این نرم افزار انعطاف پذیری را برای اضافه کردن تصاویر، صدا، متن و موسیقی به بوم سفارشی ارائه می دهد و یا حتی بوم انیمیشن را متناسب با سبک خود تنظیم می کنداین ویژگی شما را قادر به ایجاد فیلم های خیره کننده با اثرات نقاشی و انیمیشن مختلف برای ارائه پیام خود را به روش روشن و بصری می کند.

آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

آموزش نرم افزار ویدیو اسکرایب video scribe برای چه افرادی کاربرد دارد؟

این برنامه ایی ایده آل برای علاقه مندان به طراحی گرافیک، سازندگان ویدئو، مترجمان آزاد، وبلاگ نویسان، سازمان های دولتی و بازاریابان اینترنتی و معلمان و دانش آموزان است که به دنبال ایجاد گفتگوی آموزشی عالی، فیلم های بازاریابی و تصویر سازی برای زندگی هستند و جلوه های بصری خیره کننده برای گفت و گو برای تماشا کردن تماشاچیان ایجاد می کنند.

مجموعه ای از ویژگی های نرم افزار ویدیو اسکرایب که شامل:

 1. کتابخانه تصویر در حدود 4000 تصویر
 2. مجموعه موسیقی  رایگان
 3. خرید تصاویر حرفه ایی
 4. انتخاب وضوح تصویر
 5. انتشار به وب
 6. کاربه صورت  آفلاین
 7. ضبط صداخودتان بر روی انیمیشن
 8. وارد کردن موسیقی و فونت ها
 9. صرفه جویی در پروژه آنلاین.

مرور کلی مزایای نرم افزار ویدیو اسکرایب یا بوم انیمیشن( VideoScribe) :

نرم افزار ویدیو اسکرایب ( VideoScribe) یک نرم افزار قابل اعتماد است که به شما اجازه می دهد فیلم ها را در سیستم عامل های مختلف ایجاد کنید. برنامه دارای سازگاری عالی بوده و به خوبی در دستگاه های مک و ویندوز کار می کند. همچنین دارای نسخه تلفن همراه می باشد که با ویژگی های محدودی برای دستگاه های Android و iOS ارائه می شود.
این برنامه به شما امکان می دهد تا پروژه های خود را در فضای ابری ذخیره کنید. همچنین پروژهای شما برای شما قابل دانلود است، به این معناست که شمادر مورد زمان و مکان استفاده از نرم افزار، گزینه های زیادی را در اختیار داشته باشید.

آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

شما در پنج مرحله می توانید با برنامه video scribe انیمیشن بسازید.

 1. اضافه کردن تصاویر ومتن به بوم انیمیشن
 2. تنظیم زمانهای انیمیشن
 3. ضبط صدای خودتان بر روی انیمیشن
 4. انتخاب موسیقی پشت زمینه
 5. انتشار انیمیشن

آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

نمونه  کار  انیمیشن های تولیدی با نرم افزار ویدیو اسکرایب (video scribe)

 آموزش ساخت وایتبورد انیمیشن با ویدیو اسکرایب video scribe

نصب و ورود به نرم افزار بوم انیمیشن یا VideoScribe

هنگامی که شما نرم افزار انیمیشن سازی ویدیو اسکرایب VideoScribe رادانلود و نصب کرده اید و اجرا کنید، می توانید از تمام امکانات پولی آن به صورت رایگان استفاده کنید.

به صفحه ورود به سیستم VideoScribe بروید و باید آدرس ایمیل و گذرواژه خود را که در هنگام ثبت نام وارد کردید وارد کنید و فقط روی دکمه ورود به سیستم در پایین صفحه گوشه ی راست کلیک کنید.

1- صفحه ورود پس از ورود به نرم افزار ویدئو اسکرایب video scribe

پس از ورود به سیستم، شما را به صفحه پروژها هدایت می شوید که در آن شما می توانید تمام پروژهای ذخیره شده خود را ببینید (اگر هم اولین بار است که وارد این صفحه می شوید به صورت خالی است).

2- میز کار نرم افزار ویدئو اسکرایب videoscribe

در این قسمت شما می توانید پوشه هایی را برای سازماندهی پروژه های خود ایجاد کنید و همچنین می توانید انیمیشن های خود را ذخیره کنید که بعدا در این مورد صحبت خواهم کرد، اما آنچه که من ، در حال حاضر انجام خواهم داد ایجاد اولین انیمیشن است و شما می توانید با کلیک بر اولین مستطیل در صفحه پروژه (یکی با آیکون “به علاوه”) انجام دهید.

3-ورود به صفحه ایجاد انیمیشن در نرم افزار ویدئو اسکرایب videoscrib

هنگامی که شما روی آن مستطیل کلیک کردید، به صفحه اصلی ساخت انیمیشن یا بوم انیمیشن برنامه video scribeمیرسیم، قسمتهایی که مشاهده می کنیم عبارتند از:

1- در بالای نوار ابزار است
2- در پایین، شما جدول زمانی یا خط زمان ( time line )را خواهید دید
3-در وسط بوم انیمیشن را خواهید دید.

4-صفحه بوم انیمیشن برنامه ویدئو اسکرایب video scribe

بوم سفید در واقع مانند یک تخته سفید تخته بزرگ است که در تمام جهات گسترش می یابد و آنچه که در اینجا مشاهده می کنید، فقط بخش کوچکی از آن است. آنچه اکنون ، شما می توانید انجام دهید این است که عناصر خود را به آن اضافه کنید، شما می توانید از قبل برای خودتان سناریویی که شامل نحوه چیدمان عناصر و نحوه ورود آنها را به بوم انیمیشن بنویسید.

اضافه کردن عناصر به نرم افزار  VideoScribe

اکنون من به شما نشان خواهم داد که چگونه برخی از عناصر را به نرم افزار انیمیشن سازی  به سبک سفارشی مانند تصاویر و متن اضافه کنید و چگونه موقعیت و تنظیمات این عناصر را روی بوم انیمیشن انجام دهید.

افزودن عناصر تصویری :

شما یک ردیف از ابزارها را در نوار ابزار می بینید و دومین ابزار برای افزودن تصویر به بوم انیمیشن است. اگر بر روی آن کلیک کنید، تصاویری که قبلا از آنها استفاده کرده اید را مشاهده می کنید و اگر اولین بار است که وارد این قسمت می شوید تصویری وجود ندارد.

5- اضافه کردن تصویر به نرم افزار video scribe

برای اضافه کردن یک عنصر تصویری به پروژه VideoScribe شما می توانید موارد زیر را انجام دهید:

1- برای پیدا کردن عکس با استفاده از نوار جستجو ، نام آن راجستجو کنید
2- شما می توانیدتصویری از تصاویر که اخیرا استفاده شده توسط خودتان را انتخاب کنید.
3- شما همچنین می توانید تصاویر را از طریق رایانه خود و یا با وارد آدرس اینترنتی آن وارد نرم افزارکنید.

6- اضافه کردن عکس به بوم انیمیشن videoscribe

در این قسمت ، من می خواهم شما را با کتابخانه ی تصاویر آشنا کنم و شما می توانید با کلیک کردن بر روی این آیکون شبیه ساختمان به آن دسترسی پیدا کنید.

7-کتابخانه برنامه ویدئو اسکرایب video scribe

این ویژگی ، نرم افزار video scribe که دارای یک کتابخانه عظیم از انواع تصاویر عالی است، بنابراین ، نیازی به اینکه تصاویر را ، خودتان ایجاد کنید را ندارید و تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که، فقط به کتابخانه بروید و شروع به استفاده از این تصاویر در پروژه خودتان کنید، و ویژگی خوب این کتابخانه این است که تصاویر به خوبی سازماندهی شده در پوشه ها و هر پوشه بسته به نوع تصویر مرتب شده است و شما به راحتی می توانید تصویر مورد نظرتان را پیدا کنید.

8- تصاویر کتابخانه ویدئو اسکرایب videoscribe

من فقط می خواهم به شما یادآوری کنم که بعضی از تصاویر و پوشه ها فقط وقتی می توانید از آنها استفاده کنید که به اینترنت دسترسی داشته باشید و پیدا کردن این پوشه ها واقعا آسان است زیرا متن “(ONLINE)” در انتهای نام پوشه نوشته شده است.

و برای مشاهده تصاویر ، شما می توانید به هر یک از این پوشه ها بروید و از میان تصاویر ، یک تصویر را که دوست دارید انتخاب کنید و یا می توانید روی آن راست کلیک کرده و پیش نمایش آن را ببنید ، و در پیش نمایش خواهید دید که دقیقا تصویر چگونه کشیده خواهد شد. این واقعا شگفت انگیز است زیرا این نرم افزار انیمیشن سازی ویدئویی می داند چگونه تمام این تصاویر را نمایش دهد تا توسط یک دست رسم شود.

9- پیش نمایش تصاویر در نرم افزار ویدئو اسکرایب video scribe

هنگامی که شما تصویر مورد نظر خود را پیدا کرده اید و پیش نمایش آن را دیدید، روی آن کلیک کنید و سپس آن تصویر مستقیما در ناحیه بوم اضافه می شود، و هنگامی که تصویر قبلا روی بوم است، می توانید تصویر را به سمت محل مورد نظرتان بکشید و رها کنید و یا همچنین می توانید از دکمه هایی که در گوشه های تصویر برای تغییر اندازه قرار دارد استفاده کنید و اگر شما در مرکز تصویر کلیک کنید و دکمه موس نگه دارید ، می توانید تصویر را بچرخانید.

10- نمایش تصویر در برنامه ویدئو اسکرایب videoscribe

اکنون شما یک تصویر را در بوم قرار داده اید، ومی توانید اولین رویداد خود را در نوار زمان یا منطقه زمانی(time line) ببینید. در قسمت چپ عنصر، می توانید تصویر کوچک تصویر را مشاهده کنید، و در قسمت راست، می توانید ببینید چه نوع رویداد عنصر (در این مثال، یک رویداد (کشیدن)”DRAW” است ( که به طور پیش فرض ، VideoScribe هر عنصر معرفی شده به بوم را ترسیم می کند)

11- نمایش تصویر در time line برنامه ویدئو اسکرایب video scribe

در زیر آن، شما می توانید یک زمان برحسب ثانیه را مشاهده کنید، و در واقع زمان برای رسم تصویر است. آنچه که شما می توانید در اینجا انجام دهید این است که می توانید زمان طراحی را با کلیک روی دکمه “+” افزایش دهید و زمان طراحی را با کلیک روی دکمه “-” کاهش دهید.

12- تنظیم زمان رسم انیمیشن در ویدئو اسکرایب video scribe

شما می توانید بر روی نماد “کاغذ مانند” کلیک کنید، و وارد قسمت تنظیمات تصویر انتخاب شده شوید.

13-کلیک روی علامت تنظیمات در نرم افزار videoscribe

و در این قسمت چندین گزینه را ، مشاهده کنید که با استفاده از آنها می توانید بر چگونگی رسم تصویر و نحوه قرار گیری آن در انیمیشن نظارت داشته باشید.

در شماره اول شما می توانید روش های مختلف انیمیشن (DRAW، MOVE IN، MORPH ) را ببینید و در حال حاضر، تصویر من به طور پیش فرض از روش DRAW استفاده می کند.
در شماره دوم که در زیر روش های انیمیشن وجود دارد گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها برای تغییر اثر برس، اثر رنگ، چرخش تصویر، تلنگر تصویر و شفافیت دادن به تصویر استفاده کنید.

در قسمت سوم نیز، منطقه زمان بندی (ANIMATE – PAUSE – TRANSITION) است. زمان ANIMATE در واقع همان اعدادی است که ما پیش از این در منطقه زمانی یا time line مشاهده کرده ایم
در قسمت چهارم نیز هنگامی که شما تنظیمات را انجام داده اید بر روی دکمه چک کلیک کنید تا همه تغییراتی را که انجام داده اید پذیرفت.

14- تنظیمات تصویر در برنامه ویدئو اسکرایب video scribe

افزودن عنصر متن

حالا که با نحوه وارد کردن تصویر به نرم افزار video scribe آشنا شدید می خواهم به شما نحوه وارد کردن متن را آموزش بدهم درست در کنار نماد تصویر در نوار ابزار، نماد متن را مشاهده خواهید کرد.

15- اضافه کردن متن

و اگر روی آن کلیک کنید، یک فیلد ورودی متن پاپ آپ ظاهر خواهد شد و شما می توانید بلافاصله متن مورد نظر خود را تایپ کنید. (فقط شما می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید این نرم افزار با زبان فارسی سازگاری ندارد و برای استفاده از زبان فارسی از نرم افزارهای جانبی باید استفاده کنید)

16- اضافه کردن متن ساده به نرم افزار ویدئو اسکرایب videoscribe

برای اضافه کردن متن مراحل زیر را انجام دهید:

1-نوع فونت را برای متن خود انتخاب کنید
2-رنگ فونت مورد نظر برای متن خود انتخاب کنید
3-پس از اتمام نوشتن متن خود، فقط روی نماد چک کلیک کنید و متن شما به بوم انتقال می یابد و درست مانند تصویر، می توانید متن را در هر قسمت بوم بکشید و همچنین آن را تغییر اندازه و چرخش دهید.
اگر به خط زمان یا time line که در پایین صفحه قرار دارید نگاه کنید متن شما نیز در آنجا وجود دارد و درست مانند تصویر، می توانید سرعت انیمیشن متن خود را نیز در قسمت ، خط زمان یا time line تغییر دهید.

17- نمایش متن بر روی بوم نرم افزار ویدئو اسکرایپ video scribe

همچنین، نوار زمان دستورالعمل هایی را که رویدادها اتفاق می افتد یا نظمی که عناصر را در بوم معرفی می کنند،را مدیریت می کندکه شامل اینکه چگونه لایه ها را بسازد تا عناصر مانند تصاویر و متون همانطور که از پروژه خود گذشتید، در بالای یکدیگر ظاهر می شود.

اگر می خواهید عناصر را در نوار زمان دوباره مرتب کنید، فقط کافیه عنصر مورد نظر خود را در قسمت نوار زمان انتخاب کنید، سپس روی آن کلیک کنید و آن را به موقعیتی که دوست دارید بکشیدو رها کنید.
اکنون که ما عناصر خودمان را وارد بوم کردیم می توانیم پیش نمایش پروژه را مشاهده کنیم، و می توانید با کلیک روی دکمه پیش نمایش در سمت راست بالا نوار ابزار انیمیشن تولیدی خودتان را مشاهد کنید.

18- پیش نمایش متن بر روی بوم نرم افزار ویدئو اسکرایب video scribe

افزودن صدا به برنامه ساخت انیمیشن ویدیو اسکرایب videoscribe

حالا، من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه می توانید صداهای اضافی و موسیقی متن را به پروژه های نرم افزار videoscribe اضافه کنید و ابتدا با صدای خود شروع کنیم.

صدای زمینه (صدای خودمان )

برای اضافه کردن صدای خودمان گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید ازآنها استفاده کنید و اولین راه این است که ضبط صدا با استفاده خود نرم افزار videoscribe است، و شما می توانید ضبط صحیح را در VideoScribe در حین رسم انیمیشن انجام دهید .

راه دیگر مخالف اول است، که ابتدا صدای خودمان را با استفاده از سایر نرم افزار ها تولید کنیم و آن را وارد نرم افزار بوم انیمیشن یا video scribe کنیم.

برای اضافه کردن یک صدا، فقط باید روی نماد صوتی در کنار آیکون موسیقی متن کلیک کنید

19- اضافه کردن صدای خودمان به نرم افزار ویدئو اسکرایب video scribe

یکی دیگر از راههای دریافت صدای شما این است که آن را به VideoScribe وارد کنید. میتوانید گزینه زیر را انتخاب کنید تا صدای خود را از وب یا رایانه خود وارد نرم افزار کنید. اگر به این روش استفاده می کنید، فایل باید فرمت mp3 باشد و با فرمت دیگری ، توسط VideoScribe قابل تشخیص نیست.

20- اضافه کردن صدای ضبط شده به برنامه ویدئو اسکرایب videoscirbe

راه دیگر این است که صدای خودمان در داخل VideoScribe با کلیک کردن بر روی،دکمه Record ضبط کنیم.

21- ضبط صدا با استفاده از دکمه record در برنامه ویدئو اسکرایب videoscribe

اگر از این روش استفاده می کنید، مطمئن شوید که رایانه یا لپ تاپ شما دارای یک میکروفون باشد برای شروع ضبط، فقط روی دکمه ضبط یا Record کلیک کنید.

22-شروع ضبط صدا به وسیله میکروفون در برنامه ویدئو اسکرایب videoscribe

به محض اینکه روی دکمه ضبط یا Record کلیک کنیم ، انیمیشن شروع به پخش می کند و همزمان صدای شما را ضبط می کند. هنگامی که صحبت کردن شما به پایان رسید، فقط با کلیک بر روی دکمه تیک صدای شما به عنوان بخشی از پروژه ذخیره می شود.

23- اتمام ضبط صدا در برنامه ویدئو اسکرایب videoscribe

اکنون می توانید ببینید که ابزار صدا پررنگ شده است، به این معنی که اکنون ما می توانیم صدای اضافه ای را به پروژه اضافه می کنیم (تصویر زیر را ببینید)

24 نمایش ابزار ضبط صدا در برنامه ویدئو اسکرایب video scribe

اضافه کردن موسیقی متن در نرم افزار ویدیو اسکرایب (videoscribe)

برای اضافه کردن یک موسیقی متن، فقط روی نماد موسیقی متن واقع در کنار ابزار رسم نمودار کلیک کنید.

25- اضافه شدن موسیقی به انیمیشن در نرم افزار ویدئو اسکرایب video scribe

با کلیک بر روی دکمه موسیقی ،ز پنجره ایی باز می شود که در آن بانک موسیقی های متن قرار دارد و همچنین در قسمت پایین می توانید موسیقی متن را از کامپیوتر یا سایت اینترنتی وارد نرم افزار video scribe کنید.

26- اضافه کردن موسیقی متن از خارج از نرم افزار ویدئو اسکرایب videoscribe

از سوی دیگر،نرم افزار VideoScribe دارای یک کتابخانه با تعداد زیاد و متنوع موسیقی متنوع است.

27- کتابخانه موسیقی متن درآموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

موسیقی های متن براساس ریتم آهنگ خود طبقه بندی شده اند، که نشان گر آن علامت مربعی می باشد که در سمت راست موسیقی قابل مشاهده است و مربع کمتر، موسیقی متن آرام تر ، و مربع بیشتر آن، موسیقی با ریتم تندتر است.

28- دسته بندی موسقی های متن درآموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)videoscribe

و برای اجرای موسیقی پشت زمینه کافی است روی دکمه Play یا مثلث کلیک نمایید تا موسیقی اجرا شود.

29- پیش نمایش موسیقی متن در آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

هنگامی که ما موسیقی مورد نظرمان را انتخاب کردیم کافیه روی دکمه تیک کلیک کنیم.

30- انتخاب موسیقی متن و تایید آن در آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

انتشار یا خروجی گرفتن انیمیشن

در این قسمت می خواهم به شما نشان دهم که ، چگونه می توانید پروژه خود را منتشر کنید و شما با کلیک کردن روی آیکونی که در سمت راست بالای نوار ابزار برنامه VideoScribe قرار دارد می توانید اینکار را انجام دهید، که در واقع نشان دهنده دکمه انتشار است.

31- دکمه خروجی گرفتن در آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

هنگامی که روی دکمه انتشار کلیک میکنید پنجره ایی ظاهر می شود که شما می توانید در قسمت پایین گزینه های مختلف انتشار را ببینید، از جمله انتشار به یوتیوب، فیس بوک و همچنین خروجی گرفتن با فرمت تصویری و پاورپوینت را اشاره کرد.

32- انتشار انیمیشن تولیدی در آموزش رایگان نرم افزار ویدیواسکرایب یا بوم انیمیشن(videoscribe)

امیدوارم که از آموزش نرم افزار ویدیواسکرایب(videoscribe) استفاده کافی رو برده باشید لطفا نظرات خودتون رو برام بنویسید

ممنونم از لطفتون

نظرات

 • mali فروردین 23, 1399 در 5:13 ب.ظ پاسخ

  خیلی عالی بود ممنون

 • حاتمی فروردین 25, 1399 در 3:59 ب.ظ پاسخ

  سلام وقت بخیر
  تشکر فراوان از سایت پر بار و مطالب جامعتون
  بنده دچار یک مشکلی شدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
  بعد از باز کردن برنامه ویدئو اسکرایپ صفحه سفیدی ظاهر میشه چند بار هم با برنامه های مختلف حذف و نصب و فعال سازی کردم اما نشد.
  در حال حاضر هم به شدت به این برنامه نیاز دارم.

  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  • هادی خزاعی امین خرداد 11, 1399 در 11:09 ب.ظ پاسخ

   سلام تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم
   ممنونم خدانگهدار

 • طاهره فاضلی خرداد 18, 1399 در 9:33 ق.ظ پاسخ

  سلام. بنده دچار مشکلی شدم. بعد از ساخت اکانت، بعد از 7روز اکانتم از کار افتاده و کلا فقط برای 7 روز تریال است. میشه بگید چه جوری میتونم اکانتم رو دائمی کنم؟ کلا با هر ایمیلی فقط 7 روز به صورت رایگان است.

  • هادی خزاعی امین خرداد 24, 1399 در 10:03 ب.ظ پاسخ

   سلام شما باید از نسخه های کرک شده استفاده نماییدکه این مشکل را ندارند

 • حمید جمالی تیر 5, 1399 در 5:46 ب.ظ پاسخ

  سلام ، من نسخه کرک شده را اجرا کردم ولی به محض ورود به برنامه ، خودبخود از برنامه خارج می شود. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • هادی خزاعی امین تیر 7, 1399 در 6:28 ق.ظ پاسخ

   سلام شما می توانید از نسخه های پرتایل استفاده کنیدکه معمولا کرک شده اند

 • سروشا مرداد 3, 1399 در 9:23 ب.ظ پاسخ

  عالی بود خیلی استفاده کردم و بسیاری از مسئله هایم حل شد.
  دوتا سوال دارم: نرم افزار من متن فارسی را پشتیبانی نمیکنه در حالی که کارهای زیادی دیده ام که در آنها از کلمات فارسی استفاده شده.

  و دیگه این که هنوز نمیدانم چطور میتونم در حین اجرای کلیب افکت پاک کردن بخشی از تصویر کلیپ را اجرا کنم؟ ممنونم از زمانی که اختصاص داده اید.

 • سروشا مرداد 12, 1399 در 3:52 ب.ظ پاسخ

  الهی خیر ببینی مادر

  • هادی خزاعی امین دی 19, 1399 در 7:13 ب.ظ پاسخ

   خواهش می کنم لطف دارید شما

 • حاجی زاده مرداد 12, 1399 در 9:49 ب.ظ پاسخ

  سلام
  خروجی بصورت mp4 هست؟

 • لارا دی 18, 1399 در 2:36 ق.ظ پاسخ

  وایییی عاالی مرسیبی دمتون گرمممم
  مشکلم حل شد
  اموزشش راحت بود و قابل فهم مرسبببببی یه دنیا ممنون

  رو‌گوشی نصب نمیشه؟

  • هادی خزاعی امین دی 19, 1399 در 7:13 ب.ظ پاسخ

   بله شما باید نسخه مربوط به اندروید را دانلود و نصب کنید

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

50% تخفیف برای امروز!

شما می توانید با وارد کردن ایمیل خودتان یک کوپن تخفیف پنجاه درصدی  دریافت نمایید.
همین الان کوپن را می خوام
دوستان ایمیل شما نزد ما امانت است و ما فقط گاهی برای شما ایمیل می زنیم! پس خیالتان راحت !
close-link